Puerto Rico

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Puerto Rico kinnisvara müügikuulutusi.

Puhkemaja müügiks Puerto Rico

Puerto Rico on Kariibi mere saar ja Ameerika Ühendriikide lõimumine, kus on mägede ja veekindluse maastik ja El Yunque'i troopiline mets. Green Islandi ala San Juan, pealinn ja peamine linn on tuntud hotellide, rannaribade ja kasiinode jaoks. Vana San Juani piirkonda iseloomustavad värvilised koloniaalhoonetega el Morro ja La Fortaleza, kaks imposingut ja iidset kindlust.

Puerto Rico asub Dominikaani Vabariigi ja Neitsisaarte vahel Kariibi mere mere kirdeosas.

Kuurordis Puerto Ricos viibides tuntakse seda Kariibi mere pärlmutterina või lummavana, on see imeline saar teile palju pakkuda, kui olete huvitatud Puerto Rico müügiks olevast kinnisvarast. Siiski, kui me valime saarel pikema ajaperioodi jääda, peab meil olema kogu vajalik teave. Kui soovite elada seal ja teil on Puerto Ricas müügiks vajalik vara, lahendab see artikkel kõik teie kahtlused.

Puerto Rico müügiks oleva kinnisvara eeliseks on see, et saate hõlpsalt liikuda Ameerika Ühendriikidesse, sest selle riigi elanikud ei pea Ameerika Ühendriikidesse sisenemiseks viisa. Lisaks kasutatakse USA dollari valuutana, nii et inflatsioon ei mõjuta tema majandust nii nagu ülejäänud Ameerikas.

Ent Puerto Rico, olles sellega seotud riik, sõltub praktiliselt Ameerika Ühendriikides tehtavatest otsustest, mille tulemusena saavad kodanikud hääletada ainult kohalikes valimistel ning et töötajate õigused ei vasta vajalikele nõuetele, kuna jõuavad Ameerika Ühendriikidesse, ei kohaldata neid saare suhtes.

Kui soovite osta Puerto Ricas müüdavat vara, peate teadma, et Puerto Rico elanikkond on võrreldes teiste maailma riikidega üldiselt üsna odav. Kulude eelarve varieerub sõltuvalt piirkonnast, kus te viibite, ja elustiili, mille olete otsustanud vastu võtta.

Toidu puhul on hinnad üsna taskukohased, sõltuvalt sellest, kus te otsustate osta, sest seal on eraomanduses supermarketid, kus hinnad on kõrgemad, kuid kui see maksab vähem, leiate populaarsed turud, kus kõik asuvad mõistlikumal hinnaga.

Puerto Rico müügiks sobivad peamised valdkonnad on:

San Juan, mis on riigi pealinn, peamine sadam ja kõrgeima turisminimega koht, mida tuntakse linna tahvlitena.

Bayamón: on väike linn, mis on pühendatud chicharronile ja kauboille.

Küla keskel paiknev Ponce on majesteetlik linn, kus on kuiv õhkkond ja taimestik ning vähesed vood.

Carolina: tuntud kui hiiglaste maa.

Mayagüez on puhaste vete lääne-sultan, mis on tuntud oma mango kultuuridest.

Need võiksid olla huvitavad kohad, kus otsite Puerto Ricas müügiks olevaid kinnisvara.

  •  
    Kolimine Puerto Ricosse: kõike, mida sa teadma pead!

       Armastus esmapilgul võib olla selle meie toimetuse pealkiri, sest rahvas, mida me täna ja sinuga analüüsime, on tõeliselt unikaalne ja imeline. Me räägime Puerto Rico saarest. See saareriik on osa USAst kui territoorium, mis ei ole asutatud ja asub just Kariibi mere kirdeosas, väga lähedal Dom ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Tere, ma palun teil mitte segi ajada minu sõnum veidi otsene. See on lihtsalt, et ma olen hispaania, kuid finantsasutus välismaal, just Prantsusmaal p...
Cod. 5845

Müük 3 magamistuba, Puerto Rico, Caguas, Caguas, Paseo Degetau, Calle Degetau

130,574.71EUR
Müük
3 magamistuba

387 m²
Ilus korter müügiks Caguas vald, 25 minuti kaugusel San Juan.3rd korrusel (Penthouse) ees ujumine pool.Very era-ja peaceful.Resort nagu elustiili bass...
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB